Afyon 28°C
Açık
Afyon
28°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 28°C
Çar 29°C
AFYONKARAHİSAR’IN İSCEHİSAR İLÇE KAYMAKAMI UĞUR KAPAR KÜÇÜK ERKEKLER VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARINDA ŞAMPİYON OLAN İSCEHİSAR MERCAN ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.
Afyonkarahisar’ın İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, Küçük Erkekler Voleybol Grup Müsabakalarında şampiyon olan İscehisar Mercan Ortaokulu öğrencilerini makamında kabul etti.
Şampiyon olan küçük erkekler Denizli’de yapılacak olan voleybol müsabakasında Afyonkarahisar’ı temsil edecekler. Ziyarette konuşan Kaymakam Kapar “Grup müsabakalarında şampiyon olarak ilimizi Denizli’de Küçük Erkekler Voleybol Şampiyonası’nda temsil edecek olan Mercan Ortaokulu öğrencilerini kutluyorum ve müsabakalarda öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.