Afyon 28°C
Açık
Afyon
28°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 28°C
Çar 29°C
Sandıklı’da spora destek… Afyon Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçede spor ve sporcuya verecekleri desteğin devam edeceğini belirtti.
Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürü Murat Araz, Başkan Çöl’ü makamında ziyaret etti. Günün anısına kendilerine forma hediye etti. Ziyarette Başkan Çöl ve Araz, yapılacak organizasyonlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Spor gündemiyle ilgili olarak sohbet etti. Araz, Başkan Çöl’e kendisine verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ederek, ilçede sporcu kazandırmak için ekibiyle birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.