Afyon 25°C
Az Bulutlu
Afyon
25°C
Az Bulutlu
Cts 28°C
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 28°C
Mustafa Çöl öğrencileri ziyaret etti… Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt, Sandıklı’da 75. Yıl İlkokulunu ziyaret etti. Çöl, okulda bulunan öğrenciler ile bir araya geldi.
Okul Müdürü Mehmet Yılmaz tarafından karşılanan ve misafir edilen misafirler, sınıflarda bulunan öğrencileri ziyaret etti. Heyet öğrencilere, eğitim ve öğretim hayatlarının başarı dolu bir süreçten geçmesini temenni edip, kendilerine iyi dileklerinde bulundu.