Afyon 28°C
Açık
Afyon
28°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 28°C
Çar 29°C
Emirdağ’da futsal turnuvası devam ediyor… Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen kurumlar arası futsal turnuvası devam ediyor.
Emirdağ Kaymakamlığı Kurumlar Arası Futsal Turnuvası çeyrek final maçlarıyla devam ediyor. Turnuvada oynanan maçların çok heyecanlı ve çekişmeli geçtiğini belirten Kaymakam Osman Bilici, fırsat buldukça gittiği karşılaşmalarda tribünlerden takımları desteklemeyi ihmal etmiyor.