Afyon 28°C
Açık
Afyon
28°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 28°C
Çar 29°C
Çobanlar Kaymakamı öğretmenler ile buluştu… Afyon’un Çobanlar ilçesinde başlatılan eğitimde seferberlik projesi kapsamında başlatılan çalışmalar sürdürülüyor.
Çobanlar Kaymakamı Mücahit Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Badak ile birlikte Çobanlar İmam Hatip Ortaokulu’nda öğretmenlerle buluştu. Eğitim seferliği kapsamında düzenlenen toplantıda Kaymakam Öztürk, başarı için her konuda destek olunacağını, öğretmenlere güvencinin tam olduğunu ifade etti.