Afyon 28°C
Açık
Afyon
28°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 28°C
Çar 29°C
BELEDİYE KÜTAHYASPOR’DA TEKNİK DİREKTÖR AHMET YAVZU’UN GÖREVİNE SON VERİLDİ
TFF 3. Lig takımlarından Belediye Kütahyaspor’da Teknik Direktör Ahmet Yavuz’un görevine son verildi.
Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Belediye Kütahyasporumuzun Teknik Direktörü Ahmet Yavuz ile karşılıklı anlaşılarak sözleşmesinin feshi gerçekleşmiştir. Ahmet Yavuz’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde kendisine başarılar dileriz” denildi.