Barış Pınarı bölgesinde bir askerimiz şehit düştü

Barış Pınarı bölgesinde bir askerimiz şehit düştü
A+
A-
24.11.2021
ABONE OL

Barış Pınarı bölgesinde bir askerimiz şehit düştü… Barış Pınarı Harekat bölgesinde meydana gelen silah kazası sonucunda yaralanan ve hastaneye götürülen Binbaşı Mete Yıldırım, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

MSB’den başsağlığı mesajı

Milli Savunma Bakanlığı, sosyal medyadan Binbaşı Mete Yıldırım’ın şehit düştüğünü açıkladı. MSB’den yapılan açıklamada: ”Barış Pınarı Harekat Bölgesinde, 23 Kasım 2021 tarihinde, kahraman silah arkadaşımız P.Bnb. Mete Yıldırım meydana gelen silah kazası sonucu yaralanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.” denildi.

Mete Yıldırım

Hulisi Akar’dan başsağlığı mesajı

Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar, paylaştığı mesajında: ”Kahraman silah arkadaşımız, 23 Kasım 2021 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.