Afyon DSİ kura sonuçları açıklandı mı?

Afyon DSİ kura sonuçları açıklandı mı?
A+
A-
07.09.2021
ABONE OL

Afyon DSİ kura sonuçları açıklandı mı? Geçtiğimiz günlerde İŞKUR tarafından Devlet Su İşleri’ne işçi alımı ilanına göre, DSİ bünyesinde 2 bin 5 personel alımı gerçekleştirecek. Bu açıklamaya göre, başvuru yapan kişiler ”Afyon DSİ işçi alımı kura sonuçları açıklandı mı” sorusunun cevabını arıyor. Afyon DSİ kura sonuçları açıklandı mı? DSİ Afyon kura sonuçlarına nasıl ulaşılır? Afyon Devlet Su İşleri işçi alımı ne zaman yapılacak? Detaylar haberimizde…

DSİ Afyon

Sözlü ve yazılı sınav tarihi

DSİ sınav tarihleri şu ana kadar açıklanmadı. Kura çekimi sonuçlarının açıklanmasıyla beraber sınava girmeye hak kazanan adaylar belli olacak ve ardından sınav tarihleri de vatandaşlara açıklanacak.

Afyon DSİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

DSİ kura sonucu ne zaman açıklanacak sorusunun cevabı şu ana kadar belli değil. DSİ sonuç tarihi ile ilgili herhangi bir bilgilendirme yapmadı. Kurada belirlenen adaylar, Bölge Müdürlükleri’nin internet sitesinde açıklanacak.

Afyon DSİ kura sonuçları nereden öğrenilir?

İŞKUR vasıtasıyla DSİ Bölge Müdürlüklerine alımı yapılacak olan daimi işçiler için kura çekimi 6 Eylül’de saat 10:00’da noter huzurunda yapıldı. Kura sonuçları, DSİ 18. Bölge Müdürlüğü resmi internet adresi üzerinden öğrenilebilecek.

Haberler Afyon
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.