Afyon 28°C
Açık
Afyon
28°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 28°C
Çar 29°C
AK PARTİ AFYONKARAHİSAR ŞUHUT İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI BATUHAN KEBELİ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ SOĞUK HAVA KOŞULLARI MÜNASEBETİYLE SOKAK HAYVANLARINA YÖNELİK MAMA DESTEĞİNDE BULUNDU.
AK Parti Afyonkarahisar Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Kebeli ve yönetim kurulu üyeleri soğuk hava koşulları münasebetiyle sokak hayvanlarına yönelik mama desteğinde bulundu.
Kebeli ve yönetim kurulu üyeleri, bu kış sezonunda zorlu hava koşullarından dolayı yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için şehrin farklı yerlerine kurulan besleme noktaları için, kedi ve köpek maması bıraktıklarını belirtti. Başkan Kebeli, kentteki sokak hayvanları başta olmak üzere tüm hayvanları, yaz kış sahipsiz bırakmadıklarını vurguladı.