Canlı derste tüm sınıf önünde cinsel ilişkiye girdiler!

Canlı derste tüm sınıf önünde cinsel ilişkiye girdiler!
A+
A-
05.07.2021
ABONE OL

Canlı derste tüm sınıf önünde cinsel ilişkiye girdiler! Bir öğrenci, canlı ders esnasında kamerayı açık unutarak kız arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdi. Bu esnada derstekiler çok büyük şaşkınlık yaşadı. Ortalığın buz kestiği anlarda, öğretmen ne diyeceğini bilemeyerek “sınıfta olsaydık yine aynısını mı yapacaktın” diye konuştu.

Vietnam’ın Ho Chi Minh kentinde bir üniversite öğrencisi, canlı yayın esnasında hayrete düşüren bir olaya imza attı. Tüm sınıfın ders işlediği anda yayından çıktığını düşünen üniversite öğrencisi, kameranın hemen karşısında kız arkadaşıyla cinsel birliktelik yaşadılar.

Öğretmen ne diyeceğini bilemedi!

Karşısındaki görüntü karşısında ne söyleyeceğini bilmeyen ve şaşkınlık yaşayan öğretmen, bir süre sonra şoku atlattıktan sonra, “Ne yaptığını zannediyorsun? Fiziksel olarak sınıfta bulunsak kız arkadaşınla sevişiyor olurdun yani. Şimdi çevrimiçi dersteyiz ve sen seks yapıyorsun” şeklinde konuştu. Kameranın açık olduğunun anlayan öğrenci aniden toparlandı.

Üniversite yaşananları doğruladı ve öğrencilerin çevrimiçi derslere katılırken uygun şekilde hareket etmeleri konusunda uyarıldığını açıkladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.